İşçi Alımları

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 158 Kamu Personeli Alıyor!

tubitluak

Devlet Personel Başkanlığı(DPB)’nin  yaptığı açıklamaya göre TÜBİTAK Kamu Personeli Seçme Sınavı Şartı olmadan personel alımı yapacak. TÜBİTAK yayımladığı ilanlara göre iki farklı birimine alım gerçekleştiriyor. Devlet personel başkanlığının ilanına göre,

TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik birimine ve TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne alım yapacak. Adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmayacaktır.

ALIM KADROLARI VE ALIM YAPILACAK YER:
TÜBİTAK iki farklı ilanı ile, TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik için farklı kadrolarda toplamda 10 kişilik boş kadro ile Gezbe/KOCAELİ de alım yapacak.

TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsüne ise toplamda 148 kişilik farklı kadro ile Gebze/KOCAELİ de alım gerçekleştirecek.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

TÜBİTAK alım yapacağı birimleri için adaylardan, kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ve askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Adayların 4,00 üzerinden en az 2,50 Ağırlıklı Mezuniyet Not Ortalamasına sahip olmaları ve Yabancı dil sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.
BAŞVURULAR: Başvuru yapacak adaylar her iki ilan içinde en geç 29 Eylül 2017 tarihine kadar saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İlana başvuruda bulunmak için “www.bilgem.tubitak.gov.tr” adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir. (Başvuru için özgeçmiş oluştururken, istenilen tüm evrakın sisteme elektronik ortamda eklenmesi ve referans kodu seçilerek başvuru yapılması zorunludur). İş Başvuru Sistemi yoluyla yapılan başvurular haricinde başvuru kabul edilmeyecektir. Ayrıca ilanların tam metinlerine ulaşmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilanların tam metinlerine ulaşabilirler.

TÜBİTAK BİLGEM Bilgi Sistemleri ve Tesisleri Güvelik ilanı için: https://goo.gl/HnfYJH
TÜBİTAK BİLGEM Bilişim Teknolojileri Enstitüsü İlanı için:  https://goo.gl/TQEza4

TÜBİTAK KPSS Şartı Olmadan 158 Kamu Personeli Alıyor!
Yazıyı Puanla

Yorum Yap

Yorum Yap

ÜCRETSİZ – Google Play uygulamamızı indirerek, kolayca haberlere ulaşabilirsiniz.

Google Play

Facebook Sayfamızı Beğenin

%d blogcu bunu beğendi: